Dne 2.2.2019 se v kulturním domě v Boršicich u Blatnice konal již tradiční Hasičský ples. Zábava byla veliká, jídla pití, co kdo ráčil aže aj cen sa v tombole urodilo. No prostě, měl úspěch jako každý rok.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne30.12.2017 jsme se už potřetí sešli, abychom si společně pochutnali na zabijačkových dobrotách, jako jsou tlačenka, jitrnice a jelítka, ale taky škvarky a polévka. POčasí nám přálo a nálada byla dobrá, tak se i pochoutky povedly.


 
 
 
 
 

Dne 6.6.2015 se konal Den Dětí s IZS, celé jsme to pojali, jako ukázku činností integrovaného záchraného systému. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 1.3.2014 se konal v Boršicích u Blatnice fašank. Počásí nám přálo, tak jsme se bavili, pili a veselili.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 1. 2. 2014 se konal hasičský ples, na plese nás bavila skvělá kapela KAMASI, ale také skupina roztleskávaček BuBáci. Všichni se dobře bavili, jedli pili a soutěžili o ceny.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 9.2.2013 se konal fašank s večerním pochováváním basy. Veselo bylo, pilo se a bavilo, šťastně to nakonec všechno skončilo.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 2.2.2013 se konal úspěšný hasičský ples. Hasičů a nehasičů na něm bylo požehnaně. Novinka na plesu v podobě vařeného jídla měla taktéž úspěch, protože se všechno snědlo. Doufáme, že se ples líbil a děkujeme všem kdo přišli.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

První víkend v měsíci Řijnu jsme dostali pozvání do krásného prostředí západních tater obce Žiar. Společně s Bzinčanama jsme tam prožili krásný víkend s úžasnýma lidma a parádní atmosférou.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Víkend strávený společně s hasiči z Bzinec pod Javorinou u nás na zbrojnici.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9.7.-11.7.2010 jsme se účastnili stanovačky na kterou nás pozvali naši bratrští hasiči z Bzinec.p.J,tento úžasný víkend sme si plně užili,o zábavu bylo postaráno,jídlo bylo vynikající a atmosféra ještě lepší.Všichni za tento víkend strávený s vámi děkujem


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ples2010_1 ples2010_1