O  víkendu od 17.8.2018 - 19.8.2018 jsme navštívili kolegy hasiče ze Žiaru na jejich pravidelném memoriálu, kde jsme získali 1 místo.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 30.7.2016 se u nás konala noční hasičská soutěž, kterou jsme věnovali na počes Jiřímu Bartoňovi. A aby nezůstalo jenom u soutěže, tak jsme si připravili pro děti odpoledne s několika soutěžemi, které ukončilo řádění v pěně. Na večerní soutěž se pak sjelo celkem 9 družstev a to: naši místní, SDH Horní Němčí, DHZ Bzince pod Javorinou, SDH Jarošov M+Ž, DHZ Žiar, SDH Blatnice pod svatým Antonínkem M+Ž a SDH Dolní němčí, kterým děkujeme za zapůjčení časomíry. Víťezem v obou kategoriích se stali hasiči z Blatnice. Naši kluci se umístnili na krásném druhém místě.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 31.5.2014 jsme pořádali okrskovou soutěž v požárním útoku. Naše kombinované družstvo se umístnilo na krásném 3tím místě. Zúčastnily se družstva z SDH Vlčnov, SDH Dolní Němčí, SDH Horní Němčí a SDH Boršice u Blatnice


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 23.7.2011 Proběhla na našem tréninkovém hřišti hasičská soutěž které se zúčastnilo 5 sborů: SDH Boršice u Blatnice, DHZ Bzince pod Javorinou, OSP Rudyszwald, SDH Kozmice a DHZ Žiar.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 6.6.2010 jsme se účastnili okrskové soutěže ve Slavkově.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Dne 12.12.2009 se družstvo SDH Boršice u Blatnice ve složení ( Jaroslav Nožička,Lukáš Chudík a Roman Šimek) umístili na druhém místě.Blahopřejeme.