Byl večer 3.8.2019 a na Boršickém stadionu bylo vše připraveno pro již pátý ročník oblíbeného memoriálu Jury Bartoňa. Jako každý memorial byli Boršičtí hasiči připraveni a roztrénování, aby získali vytoužený pohár. Jako vždy startovali jako první a dokončili s časem 20:41, další na řadě bylo družstvo DHZ Hrušové, kteří minulý ročník vyhráli. Bohužel se jim útok zcela nepovedl a skončili s časem 43:40. Po nich nastopili hasiči z Březové  a dokončili s časem 26:59. Další na startu se připravili SDH Dolní Němčí a těm se podařilo v záplavě adrenalinu shodit mašinu téměř celou ze základny, naštěstí  to dopadlo dobře a dokončili útok s časem 1:43:85. Poprvé k nám zavítali hasiči z Korytné a nervozita na nich nebyla poznat, jelikož dokončili s časem 31:98. Po hasičích z Korytné se dostali ke startu hasiči z Horního Němčí. I přes počáteční uklouznutí, jelikož tráva začala být již dost promáčená dokončili s časem 43:02. Jako poslední z kategorie mužů nastoupili hasiči z družební obce  Bzince pod Javorinou, vyběhli ze startu a bez problémů dokončili útok s časem 23:88. Následovala kategorie žen, na kterou se spousta můžů jistě těšila. Jako první nastoupily Boršické děvčata, které startovaly oficiálně poprvé na tomto memoriálu, na začátku lehce zaškobrtly, ale nevzdaly to a dokončily s časem 40:12. Jako druhé vystartovaly jako správné rakety ženy z Březové, které dokončily útok s časem 28:36. Další nastoupily děvčata z Vizovic a i přes menší problémy na začátku útoku dokončily s časem 28:47. Na závěr startovalo jako poslední družstvo Hasičky z Horního Němčí a bez větších  problémů dokončily za 39:45. A jako minule k pohárům přibyly hodnotné ceny od našich sponzorů Víno Zlomek & Vávra a Gastro Hříbek.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O  víkendu od 17.8.2018 - 19.8.2018 jsme navštívili kolegy hasiče ze Žiaru na jejich pravidelném memoriálu, kde jsme získali 1 místo.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 30.7.2016 se u nás konala noční hasičská soutěž, kterou jsme věnovali na počes Jiřímu Bartoňovi. A aby nezůstalo jenom u soutěže, tak jsme si připravili pro děti odpoledne s několika soutěžemi, které ukončilo řádění v pěně. Na večerní soutěž se pak sjelo celkem 9 družstev a to: naši místní, SDH Horní Němčí, DHZ Bzince pod Javorinou, SDH Jarošov M+Ž, DHZ Žiar, SDH Blatnice pod svatým Antonínkem M+Ž a SDH Dolní němčí, kterým děkujeme za zapůjčení časomíry. Víťezem v obou kategoriích se stali hasiči z Blatnice. Naši kluci se umístnili na krásném druhém místě.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 31.5.2014 jsme pořádali okrskovou soutěž v požárním útoku. Naše kombinované družstvo se umístnilo na krásném 3tím místě. Zúčastnily se družstva z SDH Vlčnov, SDH Dolní Němčí, SDH Horní Němčí a SDH Boršice u Blatnice


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 23.7.2011 Proběhla na našem tréninkovém hřišti hasičská soutěž které se zúčastnilo 5 sborů: SDH Boršice u Blatnice, DHZ Bzince pod Javorinou, OSP Rudyszwald, SDH Kozmice a DHZ Žiar.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dne 6.6.2010 jsme se účastnili okrskové soutěže ve Slavkově.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Dne 12.12.2009 se družstvo SDH Boršice u Blatnice ve složení ( Jaroslav Nožička,Lukáš Chudík a Roman Šimek) umístili na druhém místě.Blahopřejeme.